تغییرات جدید دیتاارقام

سایت اصلی

بعد از طی یک دوره گذار سعی کردیم تا با انجام یکسری اقدامات، نسبت به بهینه سازی عملکرد و فرآیندهای مختلف سایت اقدام کنیم. در اولین قدم بهره جستن از یک سایت با طراحی بروز و استفاده حداقلی از المان های تبلیغاتی و گمراه کننده بود تا بتوانیم از این طریق دسترسی به محتوا و خدمات اصلی سایت را هموار کنیم. سایت جدید دیتاارقام با تکیه بر اصول Material Design سعی کرده است تا علاوه بر ارایه قابلیت های یک طراحی ریسپانسیو که موجب می شود سایت در دستگاه های مختلف موبایل و تبلت و … نیز به راحتی در دسترس باشد، خدمات اصلی سایت را در دسترس قرار داده و مشتری را تا رسیدن به هدف خود هدایت کند.

dap-site


 

بازطراحی لوگوتایپ

لوگو دیتاارقام

موضوع بعدی، طراحی مجدد لوگوتایپ دیتاارقام بود. با توجه به اینکه از طراحی لوگوی قبلی چیزی در حدود ۵ سال میگذشت لذا مناسب بود به منظور هماهنگی با اجزای مختلف سایت، لوگو نیز بازسازی شود. در طراحی تمامی بخش ها و اجزاء سایت و لوگو سعی شده است تمرکز بر سادگی و هوشمندی باشد تا نمایانگر هویت دیتاارقام قرار گیرد.


 

پرتال مشترکین

به منظور افزودن قابلیت های بیشتر به بخش مشترکین، رفع برخی ایرادات ظاهری و کارکردی و همچنین همراهی با تغییرات ایجاد شده در سایت اصلی، لازم دیده شد که بخش مشترکین نیز متناسب با آن تغییر کرده و از قالب و طراحی جدیدی برای آن استفاده شود. در این حوزه آسان سازی دسترسی به بخش های مختلف از جمله بخش پشتیبانی، سبد خرید و… و همچنین ارایه یک داشبورد از خلاصه وضعیت حساب کاربری و رویدادهای مربوط به مشترکین از اهمیت بالایی برخوردار بود که در خروجی نهایی نیز قابل مشاهده می باشد.


 

پشتیبانی آنلاین

بعد از یک دوره نسبتا طولانی مدت از بسته شدن پاسخگویی آنلاین و برخی مشکلات کاربران چه در امور پشتیبانی چه در حوزه ارایه خدمات فروش، با بررسی های صورت گرفته تصمیم بر این شد تا این بخش مجددا راه اندازی شود. در حال حاضر امکان پاسخگویی آنلاین که از طریق منوی اصلی سایت (همانند تصویر زیر) قابل مشاهده و دسترسی عمومی می باشد در دو بخش پشتیبانی و فروش راه اندازی شده است و به مرور بخش های تخصصی و جزئی تری به آن افزوده خواهد شد.

online-chat


راه اندازی کانال تلگرام

با توجه به استفاده گسترده کاربران از نرم افزار تلگرام و همچنین قابلیت های بسیار خوب این شبکه ارتباطی، دیتاارقام نیز به منظور اطلاع رسانی در حوزه های کاری خود و همچنین ارایه پیشنهادات ویژه، کانال اختصاصی خود را راه اندازی کرد. تمامی کاربران می توانند از طریق آدرس http://telegram.me/dataargham به عضویت این کانال درآمده و از مطالب آن بهره مند شوند.


 

در پایان چنانچه در مورد هر کدام از بخش های سایت و خدمات ارایه شده نظر، پیشنهاد و یا انتقادی دارید حتما آنها را از طرق مختلفی که برقرار است با ما در میان بگذارید. تلاش می شود تا این نظرات تا حد امکان و به نحو مناسب به کار گرفته شوند.

نظرات

نظر خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
گفتگوی زنده